GH-402 Tunel ogrodniczy foliowy SZKLARNIA 8m2

Dla bardziej wymagających użytkowników, którym zależy na zwiększonej trwałości i odporności tunelu na działanie warunków atmosferycznych proponujemy ogrodnicze tunele foliowe wykonane na stelażu metalowym.

Długość (cm):400
Szerokość (cm):200
Waga (kg):23,1
Wysokość (cm):200
Wymiar opakowania (cm):147x45x19

Opis produktu

Pasjonujesz się uprawą delikatnych egzotycznych roślin? A może ty i twoja rodzina uwielbiacie nowalijki lub doskonałe w smaku ogrodowe pomidory? Tunel ogrodniczy foliowy SZKLARNIA 8m2 ochroni twoje uprawy i zapewni ci sukces bez konieczności budowania stałych, kosztownych konstrukcji.

Trwała i stabilna konstrukcja

Przenośna szklarnia wykonana jest z folii rozpiętej na trwałym metalowym ożebrowaniu, dzięki czemu zachowuje swoją formę nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Metalowy stelaż składa się z 5 żeber odległych od siebie o 100 cm. Konstrukcja cechuje się stabilnością i wytrzymałością.

Solidność i wytrzymałość materiałów

Elementy srebrnego metalowego stelaża wykonane są z ocynkowanych galwanicznie rurek o średnicy 25mm odpornych na wilgoć, temperatury, odkształcenia i korozję, dzięki czemu będziesz z niego korzystać przez wiele sezonów. Trwałość zapewnia też materiał ogrodniczy o gęstości 140g/m2.

Imponująca powierzchnia wnętrza

Tunel foliowy o długości 4 m i szerokości 2m gwarantuje ci powierzchnię upraw 8m2. Dzięki temu z powodzeniem zmieścisz pod folią wiele grządek lub stołów do prowadzenia wstępnych upraw sadzonek. Rozstaw żeber sprzyja organizacji wnętrza.

Komfortowa praca

Tunel wyposażony jest w dwa zapinane na zamki błyskawiczne wejścia, dzięki którym możesz dostać się do wnętrza z każdej strony bez konieczności obchodzenia konstrukcji. Wysokość 2m pozwoli ci na pracę w pozycji stojącej, eliminując problem bólu pleców. Atutem jest też 8 okien wentylacyjnych o wymiarach 35x35cm.

Łatwy montaż i demontaż

Konstrukcja złożona z łączonych ze sobą rurek i zewnętrznej folii jest prosta w montażu, dlatego z powodzeniem wykonasz ją samodzielnie lub z pomocą bliskich znajomych. Tunel może być zdemontowany i przechowywany w pomieszczeniu magazynowym, jeśli nie planujesz upraw szklarniowych w danym sezonie. Tunel ogrodniczy foliowy 8m2 to doskonałe zastępstwo klasycznych szklarni, które samodzielnie zmontujesz, aby cieszyć się smakiem własnych warzyw lub pięknem kwiatów. Przekonaj się, jakie to komfortowe rozwiązanie do twojego ogrodu.

Zamawiając tunel otrzymują Państwo:
 • komplet elementów niezbędnych do zbudowania stelaża tunelu - rurki, złączki, opaski i śruby
 • folię do przykrycia tunelu składającą się z jednej części
 • instrukcję montażu w języki polskim
 • kartę gwarancyjną
Kluczowe parametry:
 • długość (cm): 400
 • szerokość (cm): 200
 • wysokość (cm): 200
 • wymiary okien (cm): 35x35cm
 • otwieranie wejścia do tunelu: zamek błyskawiczny
 • stelaż: metalowy
 • rozmiar w opakowaniu (cm): 147x45x19
 • waga (kg): 23,1

Kontakt

Gardetech Sp. z o.o.
ul. Robotnicza 54
53-608 Wrocław Poland