Kim jesteśmy?
Gardetech sp. z o.o. powstała w roku 2002 i od tego czasu nieprzerwanie dostarcza polskim i europejskim użytkownikom sprzęt, akcesoria i urządzenia do wykorzystania w ogrodzie, lesie, na plantacjach i polach uprawnych.


Urządzenia w naszej ofercie cechują się wysoką wydajnością, niezawodnością i atrakcyjną, dostosowaną do możliwości finansowych każdego klienta ceną. Współpracujemy z renomowanymi, światowymi dostawcami podzespołów. Czuwamy nad procesem produkcji wszystkich towarów z naszej oferty. Ostatnim etapem każdego z takich procesów jest rygorystyczna kontrola jakości, wykonywana przez wyspecjalizowaną agencję w miejscu produkcji, uwieńczona szczegółowym raportem. Przedstawiamy Państwu przykład takiego sprawozdania.

Jako producent gwarantujemy prawidłową pracę naszych urządzeń, udzielając dwuletniej gwarancji na każdy sprzedawany sprzęt. Każda sztuka zaopatrzona jest w szczegółową, czytelną instrukcję obsługi.

Dokonując zakupu jednego z naszych urządzeń klient ma pewność dokonania właściwego wyboru solidnego sprzętu, a w przypadku wątpliwości czy kłopotów z samodzielnym uruchomieniem, użytkowaniem czy konserwacją może skorzystać z fachowej pomocy naszych doradców technicznych.

Sprzęt ogrodniczy, zarówno ten produkowany, jak i dystrybuowany przez Gardetech sp. z o.o. można kupić w największych sieciach handlowych ‘dom i ogród’ w Polsce, takich jak Castorama, Leroy Merlin, Bricomarche a także w naszym sklepie internetowym.
Serdecznie zapraszamy do współpracy i zakupów.

Ekipa Gardetech sp. z o.o.


Kontakt

Gardetech Sp. z o.o.
ul. Robotnicza 54
53-608 Wrocław Poland