FB1500-5TEG52 Łuparka do drewna pozioma elektryczna 5 ton 1500W

Łuparka elektryczna z układem hydraulicznym. Nieduże wymiary i waga oraz koła transportowe pozwalają na wygodną pracę i transport.

Typ produktu:Elektryczny
Siła nacisku:5 t (50000N)
Moc:1500 W
Silnik:230V~ 50Hz, S3, IP54
Prędkość:2800 min-1
Maksymalna średnica pnia:25cm
Maksymalna długość pnia:52cm
Ciśnienie:20Mpa
Pojemność zbiornika oleju:2,4l
Waga:58kg
Wymiary produktu (długość/szerokość/wysokość):940mm/260mm/480mm
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A):LpA 78 dB(A) K = 3 dB(A)
Poziom mocy akustycznej:LwA 89 dB(A) K = 3dB(A)

Opis produktu

Jesteś właścicielem domu z ogrodem? W twoim salonie funkcjonuje kominek, którego ogień zapewnia nastrojowe światło i przyjemnie ogrzewa w zimowe miesiące? Łuparka elektryczna rębak 5 ton 1500W ze stojakiem pomoże ci zabezpieczyć odpowiednią ilość drewna do palenia przez wiele miesięcy.
Nieduże wymiary i waga

Niewielkie parametry urządzenia nie będą przeszkodą w przechowywaniu. Umieścisz je w przydomowym warsztacie lub schowku na narzędzia w twoim ogrodzie. Waga 50kg pozwoli ci na wygodny transport bez korzystania ze specjalistycznych samochodów.
Trwałość i odporność

Dzięki zwartej konstrukcji z solidnego materiału, łuparka będzie ci służyć przez wiele lat bez ryzyka wgnieceń czy innych uszkodzeń mechanicznych. Gwarancję zapewnia też wysoka jakość i staranność wykonania, dzięki której każdy element konstrukcyjny pozostaje w nienaruszonym stanie przy zalecanej ilości zużycia drewna poniżej kilkunastu m3 w sezonie.
Wysoki komfort użytkowania

Możesz też zamontować specjalny klin krzyżowy do rozłupywania drewnianych bloczków.
Łatwe przemieszczanie

Łuparka pomimo wagi nie musi być przez ciebie przenoszona, bowiem wyposażona w system kółek jest wygodna do przemieszczania i nie wymaga wkładania w to wysiłku, ani wspomagających urządzeń.
Bezpieczna i prosta obsługa

Urządzenie nie wymaga od ciebie specjalnych umiejętności, a do jego obsługi wystarczy ci jedynie instrukcja. Prosta konstrukcja jest gwarancją dobrze wykonanego zadania. Łuparka jest też bezpieczna dzięki specjalnemu systemowi przycisku i dźwigni eliminującemu ryzyko urazów.

Zdecyduj się na łuparkę elektryczną rębak 5 ton 1500W, a przekonasz się, że porządki w ogrodzie nie będą już żadnym problemem. Zawsze przygotujesz się do zimy ze starannie pociętymi szczapami drewna kominkowego, do przydomowej wędzarni lub przenośnego pieca.

Kontakt

Gardetech Sp. z o.o.
ul. Robotnicza 54
53-608 Wrocław Poland