Rozdrabniacz do gałęzi elektryczny 2400W (BV2440)

Rozdrabniacz do gałęzi suchych i mokrych o średnicy do 39 mm.

Rodzaj silnika:elektryczny
Moc (W):2400
Mechanizm tnący:Nóż tnący
Max. średn. gałęzi (mm):39
Waga (kg):11.5
Maksymalne obroty (RPM):4050
Napięcie / częstotliwość (V/Hz):230 / 50
Pojemność zbiornika (l):50
Wymiary (cm):50 x 40,5 x 91,5
Możliwość ponownego samodzielnego naostrzenia noży:Tak

Opis produktu

Cenisz porządek w swoim otoczeniu? Zadbaj o swój ogród lub przydomowy park, korzystając z rozdrabniacza do gałęzi elektrycznego 2400W BV2440. Z jego pomocą pozbędziesz się złamanych lub przyciętych gałęzi, a resztki wykorzystasz jako kompost lub efektowną ozdobę ścieżek. To wyjątkowo praktyczne urządzenie o licznych zaletach.

Doskonała alternatywa piły i siekiery

Rozdrabniacz o mocy silnika 2400W pozwoli ci na usunięcie resztek materiału pozostającego po przecinaniu drzew lub wiosennych porządkach, bez wysiłku, ciężkiej pracy i konieczności wywożenia lub palenia ogniska.

Uniwersalne zastosowanie

Urządzenie jest przystosowane do mielenia resztek organicznych o każdym stopniu wilgotności -  grube łodygi, pędy z liśćmi i mokre gałęzie (do max. średnicy 39 mm) , jak również suche i bardzo suche patyki - do 14 mm.

Automatyczna kontrola kierunku pracy

Specjalne noże tnące z odpowiednim zabezpieczeniem uniemożliwiają zmianę kierunku, eliminując ryzyko wysuwania się wkładanych gałęzi i związane z tym zagrożenie dla ciebie lub innej osoby obsługującej.

Stabilna konstrukcja i łatwość przemieszczania

Odpowiednio zaprojektowana płaszczyzna podstawy oraz waga 11,5 kg zapewniają stabilność podczas pracy urządzenia i do minimum ograniczają ryzyko przewrócenia się. Przesuwanie po podłożu ułatwia praktyczny system kółek.

Bezpieczeństwo użytkowania

Rozdrabniacz wyposażony jest w dysk tnący z nożami. Dzięki temu rozwiązaniu twoje dłonie pozostają bezpieczne.

Stała gotowość do pracy z silnikiem elektrycznym

Dzięki zasilaniu elektrycznemu prądem o napięciu i częstotliwości 230 V/50 Hz nie musisz pamiętać o uzupełnianiu paliwa a urządzenie jest zawsze przygotowane do wykonywanych zadań. Wymaga jedynie odpowiedniego gniazda elektrycznego z uziemieniem.

 

Skorzystaj z wygodnego urządzenia i przekonaj się, o ile prostsze będzie pozbywanie się resztek roślinnych podczas sezonowych porządków i pielęgnacji drzew. Rozdrabniacz do gałęzi elektryczny 2400W BV2440 sprawi, że sprzątanie w ogrodzie będzie prawdziwą przyjemnością.


Kontakt

Gardetech Sp. z o.o.
ul. Robotnicza 54
53-608 Wrocław Poland