11826 Opryskiwacz spalinowy plecakowy 26 litrów 2.9KM

Plecakowy opryskiwacz spalinowy to przenośne, elastyczne i wysoce skuteczne narzędzie do ochrony roślin. Może być stosowany do ochrony roślin przed chorobami oraz szkodnikami w ogrodach, parkach, na plantacjach, polach uprawnych itd.

Pojemność zbiornika (l):26
Rodzaj silnika:Spalinowy
Moc (W):1,2
Obroty (obr/min):5000
Zasięg w poziomie (m):10
Waga (kg):12,5

Opis produktu

Ułatw sobie pracę w ogrodzie, wybierając plecakowy opryskiwacz spalinowy o pojemności 26 litrów 2.9KM. Możesz wykorzystać go do pielęgnacji roślin uprawnych, drzew i krzewów - w ogrodach, sadach, parkach. Doskonale sprawdza się jako sposób na rozpylenie środków ochrony przed szkodnikami i chorobami.
Stanowi najlepszą alternatywę opryskiwacza ręcznego
Od teraz nie musisz korzystać z ręcznych urządzeń - mniej wydajnych i niewygodnych. Dzięki temu praca przebiegnie znacznie sprawniej i nie będzie tak męcząca. Obsługa jedną ręką znacznie ułatwia wszelkie prace ogrodnicze.
Zasilanie silnikiem spalinowym
Takie rozwiązanie umożliwia korzystanie z opryskiwacza z dala od źródeł energii - przede wszystkim na otwartej przestrzeni.
Wygodny system nośny
Dzięki temu, że opryskiwacz ma formę plecaka, jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Ciężar rozkłada się równomiernie, dzięki czemu nie czujesz obciążenia. Ponadto ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort podczas użytkowania, stanowiąc oparcie pleców.
Solidna i wytrzymała obudowa
Obudowa opryskiwacza stanowi połączenie tworzywa sztucznego i stopu aluminium. Nadaje mu lekkości i jest łatwy do przenoszenia, a przy tym odporny na rdzewienie. Pozwala również na łatwe utrzymanie pojemnika w czystości.
Kilka wariantów dysz zraszających oraz opcja regulacji ciśnienia
Umożliwia to opryskiwanie roślin różnych gatunków (delikatnych i silnych) po wyborze odpowiedniej dyszy oraz uregulowaniu strumienia oprysku.
Duży zasięg oprysku
Dlatego pozwoli na dokładne zraszanie nawet najdalej posadzonych roślin, do których opryskiwacz ręczny nie miałby dostępu.
Wysoka wydajność
Zużywa ok. 2 litry płynu w ciągu minuty pracy, dzięki czemu opryskiwanie zajmuje znacznie mniej czasu i jest dokładniejsze.
Niskie zużycie paliwa
Nie musisz obawiać się dużych strat paliwa. Zaledwie 0,5 litra paliwa wystarczy Ci na 1 godzinę pracy.
Dzięki opryskiwaczowi spalinowemu 2.9KM przekonasz się, że praca w ogrodzie może być jeszcze większą przyjemnością. Bez zbędnej straty czasu i pieniędzy, lecz wydajnie i efektywnie.
Zawartość zestawu:
  • opryskiwacz
  • rura wyrzutowa (lanca)
  • dodatkowe kolanko do oprysku w trudno dostępnych miejscach
  • elementy niezbędne do złożenia opryskiwacza (przewody gumowe, zaciski, uszczelki itp.)
  • pojemnik do rozrabiania mieszanki paliwowej
  • szelki nośne
  • oryginalne opakowanie oraz instrukcja w języku polskim
  • 24-miesięczna gwarancja (door-to-door)

Kontakt

Gardetech Sp. z o.o.
ul. Robotnicza 54
53-608 Wrocław Poland