11204 Opryskiwacz plecakowy kompresyjny 20 L z lancą teleskopową


Pojemność zbiornika (l):20
Długość węża (cm):115
Długość lancy (cm):110
Waga kg:2,8
Ilość dysz zraszających:3

Opis produktu

Jeśli jesteś właścicielem plantacji, sadu, uprawy rolnej czy zajmujesz się przydomowym parkiem, możesz teraz samodzielnie wykonywać opryski dzięki wygodnemu, funkcjonalnemu urządzeniu, jakim jest opryskiwacz plecakowy kompresyjny 20 L. Wypróbuj go osobiście, a każde zadanie związane z pielęgnacją i ochroną roślin wyda ci się bardzo łatwe.
Optymalna pojemność i wszechstronność

Starannie przemyślana pojemność zbiornika wynosząca 16 litrów to możliwość jednorazowego zabrania ilości płynu niezbędnego do oprysku dużej powierzchni uprawy. Pojemnik sprawdzi się podczas stosowania środków ochrony roślin zarówno w parkach i sadach, jak i na terenie upraw ziemnych. Wszechstronność gwarantuje kilka zróżnicowanych dysz.
Wygoda użytkowania

Ergonomiczny kształt, wąż o długości 145 cm i długa 58-centymetrowa lanca zakończona dyszą to elementy konstrukcyjne warunkujące komfortowe użytkowanie zarówno w pozycji na plecach pracownika, jak i przy zbiorniku umieszczonym na podłożu. W zestawie znajduje się lanca teleskopowa o długości do 110cm po rozłożeniu!
Prosta obsługa

Prosta konstrukcja nie wymagająca specjalistycznej wiedzy dotyczącej montażu, wymiany uszczelek, napełniania czy wykonywania oprysków zapewnia łatwą obsługę. Urządzenie można stosować w sposób intuicyjny
Bezpieczeństwo pracy

Brak jakichkolwiek otworów poniżej poziomu cieczy roboczej oraz starannie zaprojektowany zawór bezpieczeństwa wpływają na wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania. Kontakt pracownika ze środkiem chemicznym ograniczony jest do minimum.
Wydajność oprysków

Trzy różne wymienne dysze oraz odpowiednio opracowany system regulacji przepływu cieczy sprawiają, że urządzenie jest niezwykle wydajne. Pozwala to na znaczną oszczędność preparatów zwłaszcza przy opryskach większych powierzchni.

Zawartość zestawu:
  • opryskiwacz 20L
  • szelki nośne
  • wąż łączący o długości 145cm
  • lanca teleskopowa
  • 3 różne dysze zraszające
  • zestaw zapasowych uszczelek
  • oryginalne opakowanie oraz instrukcja obsługi

Kontakt

Gardetech Sp. z o.o.
ul. Robotnicza 54
53-608 Wrocław Poland