GTCH-BC415 Kosa spalinowa / podkaszarka 1.7 KM

Kosa spalinowa jest przydatna wszędzie tam gdzie nie można dotrzeć kosiarką jezdną. Idealna do koszenia wysokiej trawy a także cięcia krzewów i zarośli

Moc (KM):1,7
Pojemność skokowa (cc):42,7
Standardowe narzędzie tnące:Szpula z żyłką
Żyłka tnąca (mm):2
Długość całkowita (cm):185
Pojemność zbiornika paliwa (l):1
Obroty (obr/min):6500
Rodzaj silnika:Spalinowy
Waga (kg):7,6

Opis produktu

Posiadasz dom z ogrodem, w którym z upodobaniem hodujesz drzewa owocowe? A może jesteś właścicielem działki, na której zadbany trawnik otaczają dorodne iglaki, wyznaczające granice ścieżek na pagórkowatym terenie? Jeśli koszenie trawy wokół drzew czy w ogrodowych zakamarkach sprawia ci problem skorzystaj z pomocy, jaką gwarantuje ci kosa spalinowa - podkaszarka 1,7 KM.
Komfortowa praca w każdych warunkach

Kosa zaprojektowana jest z myślą o wygodzie, dlatego cechuje się niewielką wagą - jedynie 7,6kg. Dzięki niej jednorazowo wykonasz pracę nawet na dużym obszarze. Pomoże ci w tym również zestaw szelek, który dodatkowo zmniejszy ciężar urządzenia.
Bezpieczna i cicha praca

Koszenie z podkaszarką będzie bardzo przyjemnym spacerem po ogrodzie. Zapewni ci to specjalny system antywibracyjny, który do minimum ograniczy dyskomfort wywoływany drganiami. Urządzenie generuje też niewiele hałasu podczas pracy i jest wyposażone w solidną osłonę gwarantującą ci bezpieczeństwo.
Uniwersalność zastosowania

Nie ma znaczenia, czy pielęgnowany przez ciebie trawnik jest płaski czy leży na zboczu pagórka. Kosa poradzi sobie z każdym terenem, szczególnie sprawdzając się tam, gdzie nie dotrze tradycyjna kosiarka na kółkach. Dzięki załączonym tarczom, urządzenie pomoże ci też przycinać krzewy i zarośla oraz skosić wysoką trawę.
Trwała i niezawodna konstrukcja

Kosa wykonana jest z wytrzymałych materiałów, a system przenoszenia napędu na sztywnym wale zapewnia bezawaryjność przez wiele lat. Trwały jest również chłodzony powietrzem dwusuwowy silnik o pojemności 42,7cc.
Wygodne zasilanie spalinowe

Silnik spalinowy pozwoli ci na pracę nawet w dużej odległości od budynku i gniazdek elektrycznych. Kosa wyposażona jest w zbiornik paliwa, dzięki któremu nie musisz często wracać w celu jego uzupełnienia. Kosa spalinowa z silnikiem o mocy 1,7 KM to rewelacyjne rozwiązanie do twojego ogrodu, parku, sadu czy na działkę. Dzięki niej utrzymasz trawnik w idealnym porządku nawet, jeśli znajduje się on w trudnym terenie. Uruchom podkaszarkę i przekonaj się, jakie to proste.

Zawartość zestawu:
  • kosa spalinowa
  • osłona żyłki/tarczy
  • głowica z żyłką
  • tarcza trójramienna
  • pas nośny
  • pojemnik do rozrabiania mieszanki paliwowej
  • zestaw kluczy
  • instrukcja w języku polskim

Kontakt

Gardetech Sp. z o.o.
ul. Robotnicza 72
53-608 Wrocław Poland